Unikali galimybė kurti Panevėžiui – ieškomas Plėtros agentūros direktorius (-ė)

Unikali galimybė kurti Panevėžiui – ieškomas Plėtros agentūros direktorius (-ė)

Image
© Panevėžio plėtros agentūros nuotr.

Panevėžio plėtros agentūra ieško direktoriaus (-ė) – paskelbtas viešas konkursas į šias pareigas. Dalyvauti kviečiami profesionalai, ieškantys įdomaus, prasmingo darbo, kuris garantuotų spartų profesinį tobulėjimą ir leistų reikšmingai prisidėti prie Panevėžio miesto ir rajono augimo.

Panevėžio plėtros agentūra naują veiklos etapą pradėjo šiemet, kai įstaigos dalininkės miesto ir rajono savivaldybės sutarė praplėsti Turizmo informacijos centro veiklą. Atsinaujinusi įstaiga atsakinga ne tik už turizmą, bet ir verslo bei investicinės aplinkos gerinimą, Panevėžio įvaizdį ir žinomumo didinimą. Šių sričių pajėgos telkiamos vienoje vietoje siekiant užtikrinti Panevėžio miesto ir rajono ekonominės plėtros skatinimo iniciatyvų nuoseklumą, tęstinumą ir rezultatų kokybę.

„Panevėžys turi daug potencialo, todėl reikia jį kuo plačiau atskleisti investuotojams, studentams, turistams. Norime suprasti jų poreikius ir imtis konkrečių iniciatyvų srityse, kuriose reikia pasitempti. Kituose miestuose tą sėkmingai daro už miesto investicinį patrauklumą atsakingos agentūros, pavyzdžiui, „Go Vilnius“, „Kaunas IN“, „Klaipėda ID“, „Odense Robotics“. Pagrindiniai lūkesčiai būsimam Panevėžio plėtros agentūros vadovui – iniciatyvumas, veržlumas ir aiškus planas, kaip siekti vis aukštesnių rezultatų“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Kandidatams keliami reikalavimai – aukštasis išsilavinimas, ne mažesnė kaip 1 metų vadovaujamo darbo patirtis, puikus anglų kalbos mokėjimas, strateginio planavimo, pokyčių valdymo, komandos formavimo ir kiti vadovui reikalingi įgūdžiai. Tikimasi, kad būsimasis agentūros strategas bus orientuotas į tikslus, išmanys verslo ir investicijų sąlygas Panevėžyje ir Lietuvoje, verslininkų ir investuotojų poreikius, verslo ir investicinės aplinkos gerinimo priemones, įvaizdžio formavimo ir turizmo skatinimo būdus.

Kandidatų dokumentų laukiama iki kovo 20 d.

Daugiau informacijos čia.